OPINIE O NAS

Wybrane opinie z forum . Zapraszamy także na FB:)


 

Witajcie,

Nasze wesele odbyło się 18 kwietna 2015 w Kutnie. Imprezę poprowadzili oczywiście nie kto inny jak Kamila i Jacek czyli ZGRANI-DJE.PL.  Długo nam zajęło znalezienie ich z pośród tylu ofert na internecie, ale musimy przyznać że było warto poświęcić tyle czasu na ich znalezienie,  ponieważ nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego Teamu.  Nie potrafimy wyrazić jak bardzo jesteśmy usatysfakcjonowani z poprowadzenia naszego wesela, już dostaliśmy kilka telefonów od naszych gości z zapytaniem gdzie znaleźliśmy takich świetnych Dj.  Chcielibyśmy na tym forum im bardzo podziękować za profesjonalizm, poczucie humoru, przemiłą atmosferę którą stworzyli dla nas to oni są numerem 1 !! !!!  Kochani jeżeli szukacie Dj na imprezę to lepszych w Polsce nie znajdziecie naszym skromnym zdaniem, polecamy w 10000%  !!  !!!  

Ewelina i Rafał    

Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 11:02 am        


  Tak jak obiecaliśmy, chcielibyśmy się podzielić opinią z naszego wesela. Wraz z gośćmi byliśmy zachwyceni super dobraną muzyką, która umiliła wieczór zarówno starszej części naszych gości jak i młodszej.  Pan Jacek – wodzirej – często wznosił toasty i inicjował wspólne śpiewy, jak i organizował zabawy na parkiecie.  Część naszych gości była angielskojęzyczna.  Nasz prowadzący z powodzeniem wciągał ich do wspólnej zabawy i na bieżąco tłumaczył wszystko w języku angielskim.  Znakomicie połączył tradycyjne części wesela z fajną imprezą – tak aby nasi zagraniczni goście też mogli się pobawić.  Polecamy!    

Aga i Piotr  02.08.2014

Wysłany:  Nie Wrz 28,  2014  8:26 pm   


 witam, jesteśmy juz po naszym weselu w Dworze Artusa i chcielibyśmy sie podzielić naszymi wrazeniami.  Zdecydowaliśmy się na dj plus osobę prowadzacą naszą imprezę.  Na początku mieliśmy trochę obaw jak to wszystko będzie wyglądało, czy dj z wodzirejem , których zamówiliśmy spełnią nasze oczekiwania i rozkręcą naszych gości tak jak zapowiadali.  Nasze wesele było trochę nietypowe ale wszystkie niespodzianki się udały.  Byliśmy miło zaskoczeni Panem Jackiem.  Widać było już na samym początku doświadczenie i swobodę w prowadzeniu.  Muzyka super!  W trakcie setów wychodził sam lub z djem i prowadzili zabawę.  Najważniejsze było dla nas, że nasi goście byli zadowoleni.  Jeszcze raz wielkie dzięki za wspaniałą zabawę!  

Renata i Robert

Wysłany:  Pon Sie 19,  2013 12:18 pm